język angielski - en.stare-na-nowo.pl  

 

Jak To Działa

 Zobacz jak działamy

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

 

Czyli krok po kroku do sprzedaży

1. Wynajmujesz regał poprzez naszą stronę lub bezpośrednio w sklepie.

2. Wyceniasz swoje rzeczy — metki otrzymasz w sklepie.

3. Przedmioty z cenami wystawiasz na swoim regale. My zajmujemy się ich sprzedażą.

4. Na naszej stronie śledzisz postęp – co się sprzedało, za ile etc.

5. W razie potrzeby możesz przedłużyć najem regału.

6. Pieniądze przelejemy na Twoje konto ciągu 3 tygodni od zakończenia wynajmu regału (pobieramy 20% prowizji).

 

 

Wynajem regału

Po wynajęciu i opłaceniu regału możesz umieścić na nim swoje rzeczy. Towar możesz poukładać pierwszego dnia obowiązywania umowy a nawet wieczór wcześniej. Dowiedz się więcej.
Opłatę za wynajem powierzchni należy uiścić z góry.


Cena Małego Regału (50 x 165 cm) wynosi 35 zł za tydzień, a Dużego Regału (100 x 165 cm) to 59 zł tygodniowo. Prowizja 20% zostanie naliczona od podanej przez ciebie ceny. Posiadamy specjalną sekcję sklepu w której możesz sprzedawać większe przedmioty  takie jak meble, rowery itp. Koszt  wynajęcia 1m2 powierzchni kosztuje 15 zł za tydzień. Sprzedaż przedmiotów wielkogabarytowych możliwa jest tylko razem z wynajęciem regału. Możesz także wypromować swoje przedmioty w naszej galerii - jeden obraz to koszt 5-10 zł tygodniowo. Po wynajęciu i opłaceniu regału masz 14 dni na wycofanie się z umowy — najpóźniej 7 dni przed datą rozpoczęcia sprzedaży. Po upływie tego terminu nie otrzymasz zwrotu pieniędzy za wynajem. Aby otrzymać zwrot przyjdź do sklepu z paragonem wydanym u nas oraz numerem swojego konta bankowego.

Od 01.08.2019 oferujemy specjalny rabat za wynajem dłuższy niż 1 tydzień . Za wynajem na minimum 2 tygodnie , lub dłużej proponujemy rabat 10%.

Wystawianie przedmiotów

 • Przedmioty mogą być wystawione tylko na regale.
 • Nie przyjmujemy rzeczy nowych  Stare Na Nowo to "Pchli targ".
 • Nie przyjmujemy następujących produktów: artykuły spożywcze, materiały kopiowane lub takie z nielegalnych źródeł, alkohole, wyroby tytoniowe, broń, materiały niebezpieczne, pornografia. Mamy prawo usunąć ww. przedmioty z regału.
 • Produkty bez metek zostaną umieszczone w dziale „Zgubione, znalezione”.
 • Dozwolone są jedynie wydane przez nas metki na ceny. Metka powinna zawierać nazwę przedmiotu oraz jego cenę. Można zmienić cenę przedmiotu po ustaleniu i potwierdzeniu z obsługą % wielkości przeceny.
 • Uzgodniona przecena dotyczy wszystkich produktów znajdujących się na regale i jest oznaczana specjalną wywieszką .
 • Wszelkie formy reklamy jak ulotki czy wizytówki na regałach są zabronione.
 • Sprzedaż odbywa się przy kasie - nie wolno sprzedawać bezpośrednio klientom sklepu.
 • Zapewniamy darmowe wieszaki na ubrania.
 • Zapewniamy dodatkowe elektroniczne zabezpieczenia towarów
 • Możesz przedłużyć okres najmu poprzez naszą stronę lub bezpośrednio w sklepie.

 

Zabezpieczenie

Sklep jest wyposażony w monitoring oraz bramki przeciwkradzieżowe. Możesz wypożyczyć od nas elektroniczne zabezpieczenia towarów. Dla przedmiotów o wysokiej wartości możesz wynająć specjalną, szklaną gablotę. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za skradzione lub zniszczone dobra. Produkty są ubezpieczone od szkód w wyniku np. pożaru, zalania, kradzieży podczas włamania.

 

Wypłaty

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży Twoich rzeczy przelewamy na,wskazane przez Ciebie w umowie, konto bankowe w terminie 3 tygodni od daty zakończenia wynajmu regału. W przypadku wynajmu dłuższego niż 4 tygodnie przelew nastąpi w trakcie okresu najmu. Wartość sprzedaży jest pomniejszona o prowizję 20%.

 

Okres najmu

Okres najmu nie jest odnawiany automatycznie. Możesz go przedłużyć w dowolnym momencie trwania (najpóźniej ostatniego dnia) poprzez naszą stronę lub w sklepie. Po zakończeniu najmu jesteś zobowiązany opróżnić regał. Nasza obsługa sprawdzi stan przedmiotów na koniec umowy najmu - do tego czasu nie usuwaj metek. Aby odebrać przedmioty uzgodnij z obsługą sklepu termin wizyty, weź ze sobą umowę oraz dowód tożsamości.

Jeśli nie opróżnisz regału w wymaganym terminie nasza obsługa zrobi to za Ciebie, a przedmioty trafią do naszego magazynu. Wówczas doliczymy opłatę w wysokości 10 zł za opróżnienie regału. Rzeczy w magazynie będą na Ciebie czekały. Za każdy kolejny tydzień przechowywania rzeczy naliczana będzie opłata równa kosztom wynajmy danego regalu. W momencie gdy wartość kosztów przechowywania rzeczy przekroczy ich wartość staną się one własnością sklepu.

 

Zwroty

Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty są używane i nie podlegają zwrotowi.  Sklep Stare na Nowo nie gwarantuje działania i bezawaryjności sprzedawanych przedmiotów. Aby umożliwić naszym klientom podjęcie właściwych decyzji zakupu przygotowaliśmy w sklepie przymierzalnię ubrań oraz miejsce do sprawdzania działania przyrządów elektrycznych.

Zachęcamy do dokładnego sprawdzania wszystkich kupowanych rzeczy i przemyślanych zakupów.

Wszelka sprzedaż przedmiotów z nielegalnego źródła lub w inny sposób naruszających prawo zostanie anulowana, a kwota z ewentualnej sprzedaży obciąży sprzedającego. Sprzedający deklaruje, że posiada wszelkie prawa do rozporządzania sprzedawanymi przez siebie przedmiotami.

 

Prywatność

Nie udzielamy informacji o sprzedających ani nie podajemy żadnych ich danych.
Współpracujemy z Policją w toczących się postępowaniach.

 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Kontakt z przedstawicielem placówki

Zapraszamy

 Monika Napiórkowska
kierowniczka sklepu Ursynów
tel. +48 22 8552745,
monika.napiorkowska@stare-na-nowo.pl

 

 

Pinterest - nasze zdjęcia

Polub nas

© 2021 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Pipe Fiction